Wydawnictwo Children Are Important - książki stworzone z myślą o dzieciach.

0
Wydawnictwo Children Are Important - książki stworzone z myślą o dzieciach.
Wydawnictwo Children Are Important to autorski projekt, którego założycielką jest pisarka – Ewelina Kaczmarek.
 
 
Myśl przewodnia jaka przyświeca tej inicjatywie to wyjście na przeciw potrzebom dzieci za pomocą słowa pisanego, którego moc jest nieoceniona.
 
 
Książki służą jako medium, dzięki któremu można nawiązać niewidzialną więź z czytelnikiem niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy, a nawet wieku, płci, wyglądu, czy poglądów.
Bez wątpienia słowo zrewolucjonizowało ludzką cywilizację. Dlatego dla dobra wspólnego, ważne jest jakie treści wpajane są tym najmłodszym czytelnikom.
 
Ideą wydawnictwa jest przekazywanie wartości, które wpłyną na prawidłowy rozwój dzieci, zbudują w nich wiarę w siebie, wpoją miłość i szacunek, do siebie i otoczenia, przekażą wiedzę, poruszą kwestie trapiących ich dziecięcych trosk, ale też będą wsparciem w sprawach na pozór błahych, towarzyszących życiu codziennemu.
 
Pod płaszczem porywających, czasem zabawnych przygód, barwnych postaci, czy intrygującej fabuły, może być ukryte ważne przesłanie, które niejednokrotnie stanie się opoką dla czytelnika. Z tą myślą tworzone są książki Wydawnictwa Children Are Important.
 
 
Publikacje, które ukazały się do tej pory to:
 
Dwie książki z serii o Baranku Tulinku:
Zmartwienie konika Chichotka oraz Nieporządek świnki Malinki,
 
 
 
a także dwa tytuły z serii o kosmicznych robotach:
Kosmoboty. Nocne strachy oraz Kosmoboty. Dzień bohatera.
 
 

Wkrótce ukaże się kolejna propozycja wydawnicza dedykowana dzieciom, których los zesłał na obce ziemie. Mowa tu o małych emigrantach, a tytuł książki brzmi: Emigres. Mali emigranci.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl